KISAYOL AKADEMİ EĞİTİM KURUMLARI

Anafartalar Mah. Demir Cad. No:81/C
Altındağ - Ankara

0(312) 342 42 06
info@kisayolakademi.com

Pazt. - Cumt. 9.00 - 19.00
Pazar Kapalı

Kısayol Akademi ve Eğitim Kurumları

"Sizin için kazanmanın kısa yolunu geliştirdik." sloganıyla yola çıkan Kısayol Yayıncılık, KPSS, YDS, ALES ve DGS kısaltmaları ile adayların karşısında engel ve sorun olarak çıkan sınavları kolaylaştırmak amacıyla kurulmuştur.

Bu sınavlara yönelik kalın kitaplardan ve gereksiz bilgileri öğrenmekten sıkılan sizlerin bu yayınlara kucak dolusu para verdiği düşünüldüğünden dolayı da ismi "Kısa Yol" olarak belirlenmiştir. Az zaman ayırarak sadece gerekli olanı daha kalıcı nasıl öğretebileceği üzerinde düşünen yayınevimiz sizlerin neye gereksinim duyduğunu çok iyi bilmektedir.

ÖSYM tarafından yapılan sınavları çok iyi tanıyan bir kurucu ve yönetim yapısına sahiptir. "Öğrenmenin daha kolay nasıl olabileceği?" üzerinde akademik çalışmaları olan ve "Eğitimde Program Geliştirme ve Öğretim" alanında uzman olan Yrd. Doç. Dr. Ömer Cem KARACAOĞLU tarafından kurulmuş olan Kısayol Yayıncılık, yayınlarında renkli, görselliğe önem veren ve akademik bir çizgiyle işe başlamıştır.

Kurucumuzun daha önce çıraklık ve kalfalık dönemlerinde kurduğu yayınevleri onun döneminde yapılan güzel işlerin meyvelerini hala yemektedir. Kısa Yol Yayıncılık, bilimselliği ve kaliteyi temele alan kurucumuzun ustalık eseridir ve yayınevimiz onun tüm tecrübelerini çağdaş çizgiyle buluşturduğu bir platformdur.

Türkiye çapında çok iyi bilinen yazar ve yöneticileri bir araya getiren yayınevimiz, kısa yoldan kazanma fırsatlarını onur ve gururla sizlerle paylaşmaya ilk günkü heyecanı ile devam edecektir.

KISAYOL AKADEMİ

image

Eğitim ve Çalışma Alanlarımız

Branşında Deneyimli Öğretmen Kadromuzla 7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz...